SMS půjčka do deseti minut

Půjčit si můžete minimálně 500 Kč a maximálně 10 000 Kč, doba splatnosti se pohybuje v rozmezí od 7 dní až po 45 dní.

Půjčit si můžete minimálně 500 Kč a maximálně 10 000 Kč, doba splatnosti se pohybuje v rozmezí od 7 dní až po 45 dní.

Půjčka Ferratum se také někdy označuje jako finská nebo sms půjčka. Jejím hlavním znakem je rychlost. Tato půjčka je řešením pro ty z nás, kteří potřebují okamžitě půjčit peníze a nemají čas čekat na výplatu, mateřskou a podobně. Při žádání o půjčku nemusíte dokládat, na co peníze potřebujete.

Stačí deset minut

Ferratum půjčku lze vyřídit i prostřednictvím sms zprávy a peníze vám mohou být odeslány již za deset minut. Tato půjčka je často vyhledávána především díky tomu, že zde není potřeba dokládat pravidelný příjem a nepotřebujete ani ručitele.

Půjčit si můžete minimálně 500 Kč a maximálně 10 000 Kč, doba splatnosti se pohybuje v rozmezí od 7 dní až po 45 dní. Od doby splatnosti se následně odvíjí i částka, kterou přeplácíte.

Kdo dosáhne na tuto půjčku

Finskou půjčku může využít každý komu je alespoň 21 let a méně než 75 let, zároveň také nemá u společnosti dluhy. Není tedy možné, abyste si od společnosti půjčili a neměli ještě splacenou předešlou půjčku, nepotřebujete bankovní výpisy a nic podobného. Pokud nebudete schopni splácet, můžete si dobu splatnosti jednoduše prodloužit. Prodloužení smlouvy se uzavírá vždy na dalších třicet dní a můžete jej provést celkem třikrát. Veškeré finanční podmínky, poplatky a výši splátek najdete na stránkách půjčky Ferratum. Nemusíte se obávat skrytých poplatků. Půjčka je naprosto transparentní.

Následující formulář je nezávazný. Splácet můžete přes internet a s poskytovatelem služby se nemusíte nikdy setkat. Peníze jsou na vás účet připsány okamžitě, a jestli bankovní účet nemáte, lze půjčku poslat i poštovní poukázkou. Veškeré informace, které budete potřebovat, včetně rad, důležitých termínů a podobně naleznete na stránkách Ferratum půjčky.

Klíčové výhody

Finská půjčka se vyznačuje především rychlostí vyřízení. Půjčit si můžete do 10 000 Kč a peníze vám budou odeslány do deseti minut. Při žádání o půjčku nemusíte dokládat stálý příjem, ani shánět ručitele. Dobu splatnosti lze prodloužit.

Výhody Ferratum půjčky

  • Nepotřebujete ručitele
  • Nebude po vás vyžadováno doložení pravidelného příjmu
  • Půjčku lze provést prostřednictvím online formuláře, nebo prostřednictvím sms
  • Pokud nemáte vlastní účet, peníze vám budou zaslány poštovní poukázkou
  • Nemusíte se bát skrytých poplatků
  • Dobu splatnosti lze prodloužit třikrát vždy o třicet dní

O půjčku můžete žádat ZDE.


Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Půjčky bez registru ihned do 15000 Kč. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Půjčky do 5000 Kč. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...