Půjčka 45000 Kč na cokoli

Půjčit si můžete od 1 000 Kč až po 45 000 Kč.

Půjčit si můžete od 1 000 Kč až po 45 000 Kč.

Pokud chcete půjčit na dovolenou, auto, spotřebič nebo cokoli jiného na co momentálně nemáte hotovost, vyzkoušejte BB půjčku. BB půjčka se totiž vyznačuje tím, že nemusí udávat, na co peníze potřebujete. Půjčit si můžete od 1 000 Kč až po 45 000 Kč.

Kdo si může půjčit?

  • Osoba, která zažádá o BB půjčku musí být starší 18 let a mladší 60 let
  • Osoba musí mít české občanství
  • Samozřejmě musí prokázat bezdlužnost vůči jiným bankám
  • Osoba musí vlastnit bankovní účet
  • Tuto půjčku si může pořídit jen osoba, která má stálý finanční příjem min. 8 000

U BB půjčky se může stát, že vás banka vyzve k doložení pravidelného finančního příjmu, prostřednictvím několika výpisů z vašeho účtu. Kromě toho může bankovní zástupce zavolat do zaměstnání.

Důležité termíny

Nejdůležitějším termínem je samozřejmě doba splatnosti. Ta se odvozuje od částky, kterou si chcete půjčit a zjistíte ji jednoduše na stránkách banky. Zde si můžete prohlédnout přehlednou tabulku a sami se ujistit, kolik zaplatíte, kolik na to máte času a kolik byste případně museli připlatit za prodloužení.

Pokud se dostanete do situace, kdy nebudete moci splácet, můžete dobu splácení prodloužit o 30 dní. Tento úkon se platí, pokud byste věděli, že splácení nezvládáte, měli byste si raději rovnou sjednat schůzku s finančním poradcem a celou situaci s ním prodiskutovat.

Dalším zásadním termínem je doba, než vám budou peníze připsány na vás účet. Peníze vám budou odeslány okamžitě po schválení žádosti, pokud jde ovšem o převod mezi dvěma různými bankami, půjčka vám může dojít maximálně za 3 dny.

Prostřednictvím následujícího odkazu můžete o půjčku zažádat. Formulář je nezávazný, a pokud si BB půjčku nakonec rozmyslíte, lze jej zrušit. Půjčku lze sjednat z pohodlí domova, stejné je to se splácením.

Klíčové výhody

BB půjčka se vyznačuje především tím, že je naprosto transparentní, veškeré poplatky, které po vás budou vyžadovány, budete dopředu znát, takže vás během splácení nemohou překvapit skryté poplatky. Půjčka je určena především těm z nás, kteří mají stálý finanční příjem, ale překvapily je náhle výdaje.

Mezi hlavní výhody půjčky patří:

  • Nemusíte prokazovat, na co peníze potřebujete
  • Peníze vám dojdou do tří dnů
  • Veškeré poplatky a dobu splatnosti můžete najít na stránkách
  • Dobu splatnosti lze prodloužit
  • Půjčit si mohou jak důchodci, tak i ženy na mateřské dovolené

Online žádost o půjčku:Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Nebankovní kreditní karty. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Peníze ihned bez příjmu a bez registru do 15 minut. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...