Půjčky pro OSVČ bez registru a zástavy

Půjčka pro živnostníky (OSVČ) nabízí možnost získat až 100 000 Kč i bez daňového přiznání. Nebo až 300 000 Kč, pokud můžete doložit daňové přiznání. Půjčka je určena pro OSVČ (potřebujete živnostenský list). Je dostupná i pro ty, kdo mají záznam v registru. Peníze můžete mít do 24 hodin.

Půjčka pro živnostníky (OSVČ) nabízí možnost získat až 100 000 Kč i bez daňového přiznání. Nebo až 300 000 Kč, pokud můžete doložit daňové přiznání. Půjčka je určena pro OSVČ (potřebujete živnostenský list). Je dostupná i pro ty, kdo mají záznam v registru. Peníze můžete mít do 24 hodin.

Podnikáte jako živnostník (OSVČ), a hledáte možnost, jak si půjčit peníze? Pro OSVČ může být získání půjčky někdy složitější. A to hned z několika důvodů. Někdy mají problém začínající OSVČ, protože ještě nemají žádné daňové přiznání.

Jindy může být problém v tom, že i když má OSVČ vysoké příjmy, tak když si kvůli daňovému přiznání uplatní i vysoké náklady, je jeho doložitelný „příjem“ jen nízký. A to je často problém jak u banky, tak i u nebankovní společnosti.

Samostatnou skupinou jsou pak živnostníci (OSVČ), kteří mají kvůli nějakým finančním problémům z minulosti záznam v registru. Vadit také může, pokud má OSVČ nedoplatek na sociálním nebo zdravotním pojištění. Nebo když dluží na daních. Nebo když je v exekuci.

Půjčka pro OSVČ i bez daňového přiznání

Přesto ale existuje řada možností, jak může i živnostník (OSVČ) získat rychle peníze. Půjčky pro OSVČ nabízí i řada nebankovních subjektů. Ty vám ale obvykle nabídnou jen pár tisíc korun. Zpravidla jsou pro OSVČ (bez daňového přiznání nebo se záznamem v registru), nabízeny půjčky do 20 000 Kč nebo někdy i půjčky do 50 000 Kč.

Pokud jste OSVČ a potřebujete půjčit peníze, pak vám můžeme představit solidní půjčku, kde můžete získat až 300 000 Kč. U částky do 100 000 Kč to jde i bez daňového přiznání. Postačí, pokud doložíte třeba nějaké zaplacené faktury od klientů nebo výpis z bankovního účtu.

Půjčka pro OSVČ bez registru a bez zástavy

Tato půjčka je k dispozici pouze pro živnostníky (OSVČ) – k vyřízení půjčky potřebujete živnostenský list:

 • Půjčka od 10 000 Kč až do 300 000 Kč
 • U půjčky do 100 000 Kč nepotřebujete daňové přiznání
 • Pouze pro OSVČ (živnostníky)
 • Bez registrů (negativní záznam v registru nevadí)
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Vyřízení přes internet
 • Peníze do 24 hodin

K získání této půjčky pro OSVČ, nepotřebujete ručitele a obejde se to i bez zástavy. U částky do 100 000 Kč vám stačí doložit proplacené faktury, za poslední 3 měsíce. U částky do 300 000 Kč vám stačí doložit daňové přiznání. Nic dalšího není potřeba.

Půjčka pro OSVČ bez ručitele a bez zástavy

Peníze u této půjčky můžete získat poměrně rychle. O půjčku si můžete požádat prostřednictvím internetu. Vyplnění žádosti je poměrně jednoduché, potřebujete jen minimum dokladů:

 • Minimální věk 21 roků
 • Platný živnostenský list
 • Platný občanský průkaz
 • Druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz)
 • Nějaký doklad k ověření adresy (zaplacené faktury, složenky, SIPO apod.)
 • Proplacené faktury za poslední 3 měsíce, výpis z účtu nebo daňové přiznání

Půjčky jsou vyřizovány během pracovních dní, v době od 8 do 18:00. Po vyplnění online žádosti o peníze, bude vaše žádost ihned vyhodnocena. Pokud by bylo potřeba doplnit nějaké informace, budete zpětně kontaktování.

Půjčky pro OSVČ do 24 hodin

Pokud je vše v pořádku, bude vaše žádost předschválena, a budou vám zaslány podrobné informace o půjčce, včetně smlouvy. Smlouvu pak stačí podepsat a ofocenou (naskenovanou) poslat zpět.

Peníze jsou pak ihned odeslány na váš bankovní účet. Měli byste je dostat do 24 hodin. Půjčka je poskytována, jako neúčelový úvěr. Finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv, co chcete. Není zde žádné omezení.

Mohlo by vás také zajímat...