Solidní půjčka do 30 000 Kč – první půjčka bez poplatků (zadarmo)

Tato nebankovní půjčka může být úplně zadarmo. U první půjčky pro nové klienty, můžete dostat až 16 000 Kč na 30 dní, zcela bez poplatků (neplatí se nic předem ani v průběhu splácení) a bez úroků (úrok jen 0%). Za měsíc tak budete vracet jen to, co jste si na začátku půjčili.

Tato nebankovní půjčka může být úplně zadarmo. U první půjčky pro nové klienty, můžete dostat až 16 000 Kč na 30 dní, zcela bez poplatků (neplatí se nic předem ani v průběhu splácení) a bez úroků (úrok jen 0%). Za měsíc tak budete vracet jen to, co jste si na začátku půjčili.

Půjčení peněz, může být někdy poměrně složitá záležitost. Zvláště, pokud si zrovna nemůžete půjčit od banky. Existuje sice poměrně široká nabídka nebankovních půjček, kde dostanete peníze už jen za pár minut. Obvykle to ale něco stojí. A ne zrovna málo.

Existují ale i výjimky. Jako je například tato půjčka, kde můžete dostat první půjčku zcela bez poplatků a bez úroků. Pokud první půjčku vrátíte včas, do 30 dnů, pak vás to nic nestojí. Budete vracet jen to, co jste si na začátku půjčili.

První půjčka je kompletně zdarma, bez úroků a bez poplatků

Pokud si zde budete, jako nový klient brát první půjčku, tak vás to nic nestojí. Vrátíte-li peníze včas (do 30 dnů), pak vám nejsou účtovány žádné úroky (úrok bude 0%) ani žádné poplatky (poplatky 0 Kč).

Neplatíte zde žádné poplatky předem. Vracíte jen tolik peněz, kolik jste si půjčili:

 • První půjčka do 16 000 Kč je zdarma
 • Bez poplatků a bez úroků
 • Peníze máte na 30 dní
 • Vyřízení půjčky do 10 minut
 • Peníze dostanete na účet v bance ještě dnes
 • Bez ručitele a bez zástavy

Ideální krátkodobá půjčka do výplaty zdarma

Zatímco u jiných nebankovních půjček, zaplatíte za půjčku do 10 000 Kč na 30 dní, často i poplatek 2 – 3 tisíce korun, tady můžete mít první půjčku úplně zadarmo.

Pokud vám tedy schází jen pár tisíc korun do výplaty a vy víte, že budete schopni peníze za pár týdnů vrátit, tak je to ideální způsob, jak si půjčit, aniž by vás to stálo cokoliv navíc.

Rychlé půjčky do 30 000 Kč za rozumnou cenu

Při opakované půjčce, zde můžete dostat půjčku až do 30 000 Kč za rozumnou cenu. Další půjčky (kromě té první), už tedy nejsou zdarma. Budete ale platit jen poměrně rozumný poplatek. Jeho výše se odvíjí od toho, kolik peněz a na jak dlouho budete potřebovat.

Například u půjčky 30 000 Kč na 30 dní zaplatíte poplatek 6900 Kč. Celkem tedy bude vracet 36 900 Kč. To sice není zrovna málo, ale je to spojeno s tím, že tuto půjčku může získat skoro každý.

U půjčky je nutné splnit jen několik základních podmínek:

 • Minimální věk 18 roků
 • Platný občanský průkaz
 • Vlastní bankovní účet
 • Mobilní telefon a kontaktní email
 • Schopnost včas a řádně splatit půjčku

Nezávazná žádost o půjčku – peníze můžete mít ještě dnes

O půjčku si můžete požádat vyplněním této nezávazné online žádosti. Ihned se dozvíte, zda splňujete podmínky, pro poskytnutí tohoto nebankovního úvěru. A kolik vás to bude přesně stát.

Sami se pak můžete rozhodnout, zda se vám tato půjčka vyplatí. Nezapomeňte, že první půjčku až 16 000 Kč na 30 dní, můžete mít ihned úplně zadarmo!


Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Krátkodobá půjčka pro každého. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Nebankovní půjčka 10000 Kč ihned. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Mohlo by vás také zajímat...