První půjčka zdarma i v noci a o víkendu – peníze máte ihned

První půjčku zde můžete mít zadarmo – bez úroků, bez poplatků a bez navýšení. Napoprvé lze dostat až 16 000 Kč na 30 dní. Neplatíte nic navíc. Vyřízení žádosti o peníze, je možné i v noci nebo o víkendu. Peníze máte ihned (do několika minut) na účtu v bance.

První půjčku zde můžete mít zadarmo – bez úroků, bez poplatků a bez navýšení. Napoprvé lze dostat až 16 000 Kč na 30 dní. Neplatíte nic navíc. Vyřízení žádosti o peníze, je možné i v noci nebo o víkendu. Peníze máte ihned (do několika minut) na účtu v bance.

Potřebujete sehnat peníze ihned – třeba i v noci nebo o víkendu? Pokud vás trápí nějaký nečekaný finanční problém, pak je zde okamžitá online půjčka, kterou navíc můžete mít napoprvé úplně zadarmo. U první půjčky to může být i bez poplatků a bez úroků.

První půjčka je zdarma – bez úroků a bez poplatků

Pokud máte nějaké finanční starostí, pak by vám s jejich řešením mohla pomoci rychlá online půjčka.

Můžete dostat až 16 000 Kč na 30 dní (při opakované půjčce je to až 30 000 Kč).

Pro první půjčku, je zde zvýhodněná nabídka – peníze můžete mít úplně zadarmo až na 30 dní. Vracíte jen to, co jste si půjčili a neplatíte nic navíc (bez navýšení).

První půjčka zdarma:

 • Pro nové klienty, první půjčka do 16 000 Kč je zdarma
 • Opakovaná půjčka až do 30 000 Kč
 • Při opakované půjčce platíte běžné poplatky a úroky
 • Splatnost do 30 dnů
 • Vyřízení online, kdykoliv, i v noci nebo o víkendu
 • První půjčka je zdarma – bez úroků a bez poplatků
 • Peníze dostanete ihned na účet

Vyřízení půjčky kdykoliv – i v noci nebo i víkendu

O peníze je možné požádat kdykoliv, kdy je právě potřebuje. Finanční prostředky je možné získat i v noci nebo o víkendu (i v sobotu a v neděli). Požádat je možné velmi snadno, jen přes internet, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Výplata půjčky probíhá pouze bezhotovostně, převodem na bankovní účet. Peníze můžete mít k dispozici už za několik málo minut (obvykle do 10 minut, záleží i na tom, jakou máte banku – okamžité platby už ale dnes podporuje většina bankovních ústavů).

Jaké jsou podmínky pro půjčku zdarma, bez navýšení?

Vyřízení půjčky, rozhodně není nijak složité. Pro schválení půjčky, stačí splnit několik základních předpokladů:

 • Trvalý pobyt v ČR
 • Minimální věk 18 roků
 • Jeden doklad totožnosti (občanka)
 • Vlastní bankovní účet
 • Mobilní telefon a email
 • Zaplatit ověřovací poplatek 0,01 Kč

Nabídka půjčky, je určena jak pro zaměstnance, tak i pro důchodce nebo pro podnikatele (OSVČ). Zkrátka pro všechny, kdo potřebují peníze, a mají alespoň nějaký, pravidelný příjem, ze kterého budou schopni zaplatit splátky.

Opravdu dostanu peníze i zadarmo? Bez úroků a bez poplatků?

První půjčka, může být u této finanční společnosti opravdu zadarmo. Stačí jen dodržet domluvený termín splatnosti (maximálně 30 dní), a v takovém případě zde nejsou žádné úroky, ani žádné poplatky. Půjčka je pak kompletně bez navýšení (vracíte jen to, co jste si půjčili).

Příklad první půjčky na 30 dní zdarma: Půjčka ve výši 16 000 Kč na dobu 30 dní, splácíte jednu splátku ve výši 16 000 Kč, navýšení je 0 Kč (vrací se jen původní částka, navíc je to 0 Kč), úrok je 0%, všechny poplatky spojené s půjčkou jsou 0 Kč, RPSN je 0 Kč. Při uzavření smlouvy je zasílána 0,01 Kč pro identifikaci.

Kolik stojí další půjčka (až do 30 000 Kč)

U další (opakované půjčky), lze získat úvěr až do 30 000 Kč. U běžné půjčky, jsou již ale účtovány běžné úroky a poplatky, podle aktuálního sazebníku.

Příklad běžné půjčky do 30 000 Kč: Půjčka 30 000 Kč na dobu 30 dní. Splácíte jednu splátku ve výši 36900 Kč (navíc zaplatíte 6900 Kč), roční úroková sazba je 279,83%, RPSB je 1141,2%.

Uvedené informace jsou aktuální k datu zveřejnění na tomto webu. Podmínky půjčky, výše poplatků, nebo aktuální úroková sazba, se v průběhu času mohou měnit – viz aktuální informace na webu poskytovatele.


Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Půjčka na směnku ihned na ruku Ostrava. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Krátkodobá půjčka 16 000 Kč bez poplatků a bez navýšení – první je zdarma. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Mohlo by vás také zajímat...