Expresní půjčka v hotovosti do 50000 Kč

U této expresní nebankovní půjčky si můžete požádat o částku od 5000 Kč do 50000 Kč. Peníze můžete mít k dispozici již do 24 hodin.

U expresní půjčky si můžete požádat o částku od 5000 Kč do 50000 Kč. Peníze můžete mít k dispozici již do 24 hodin.

Rádi bychom vám představili novou expresní půjčku. Díky ní můžete mít peníze velmi rychle. Již do 24 hodin můžete dostat až 5000 Kč v hotovosti na ruku (až k vám domů) nebo na účet v bance. Pokud sháníte nějakou solidní možnost, jak si půjčit peníze, a nechcete platit nějaké předražené poplatky u běžných nebankovních půjček, pak by vás mohla zaujmout právě tato expresní půjčka.

Půjčka v hotovosti do 50 tisíc korun

U této expresní nebankovní půjčky si můžete požádat o částku od 5000 Kč do 50000 Kč. Konkrétní výše úvěru závisí na tom, kolik peněz potřebujete, a také na tom, jak bude vyhodnocena vaše schopnost splatit půjčené finanční prostředky.

Na rozdíl od klasických krátkodobých nebankovních půjček, kde máte peníze k dispozici jen na několik málo týdnů (zpravidla musíte celou částku splatit už do 30 dnů, resp. za 4 týdny), zde jsou splátky rozloženy na podstatně delší časové období. A to na dobu od 14 měsíců až do 20 měsíců. Tím pádem pak máte splácení úvěru rozloženo do většího počtu menších splátek, což pak nemusí přestavovat tak velkou zátěž pro váš finanční rozpočet.

Pro koho je půjčka určena a jaké jsou podmínky?

  • Expresní půjčka od 5000 Kč do 50000 Kč
  • Splatnost od 14 měsíců do 20 měsíců (nový klient maximálně na 17 měsíců)
  • Nemusíte být zaměstnanec, je ale vyžadován nějaký pravidelný měsíční příjem
  • Vyřízení do 24 hodin, žádost se podává online
  • Vyplacení půjčky v hotovosti na ruku (až k vám domů)
  • Platný občanský průkaz, doklad o příjmu (důchod, mateřská, příjem ze zaměstnání, příjem z podnikání (OSVČ)), doklad o bydlišti (např. nájemní smlouva)
  • Minimální věk 21 roků

Jak získat až 50.000 Kč v hotovosti do druhého dne?

Sjednání tohoto expresního nebankovního úvěru je snadné. Nejprve byste měli vyplnit online žádost (najdete ji i zde na stránce). Po zadání základních informací o vaší osobě, bude žádost předběžně vyhodnocena a následně vás bude kontaktovat obchodní zástupce úvěrové společnosti.

Ten s vámi doplní chybějící podrobnosti a domluví se s vámi na termínu osobní schůzky, kdy vám až k vám domů doveze požadované peníze v hotovosti. Peníze můžete mít k dispozici již do 24 hodin a použít je na cokoliv potřebuje.

Online žádost o půjčku v hotovosti do 50 tisíc korun:


Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Půjčka v hotovosti bez zprostředkovatelů. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Okamžitá půjčka na cokoliv i pro podnikatele. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Mohlo by vás také zajímat...