Nebankovní půjčka pro důchodce – až 100 tisíc korun

Pro schválení této půjčky je podstatné, abyste byli schopni doložit nějaký pravidelný příjem. Nemusí to ale být jen výplata ze zaměstnání.

Pro schválení této půjčky je podstatné, abyste byli schopni doložit nějaký pravidelný příjem. Nemusí to ale být jen výplata ze zaměstnání.

Pokud jste ve starobním nebo invalidním důchodu, a potřebujete půjčit nějaké peníze, tak asi víte, že to s hledáním půjčky není až tak snadné. Banky i nebankovní společnosti moc nenabízí půjčky pro důchodce. Ať už je to z důvodu vašeho věku, nebo proto, že nemáte příjem ze zaměstnání. Přesto se ale dají najít i půjčky pro důchodce.

Nebankovní půjčka pro důchodce

Jednou z takových nabídek je i tato půjčka. Ta je určena mimo jiné i pro důchodce. Jinak si zde ale pochopitelně může půjčit kdokoliv. U této nabídky můžete dostat až 100 tisíc korun (resp. pro přesnost, maximální výše úvěru je stanovena na 99.000 Kč).

Peníze pak splácíte formou pravidelných měsíčních splátek. Můžete si vybrat dobu splácení buď na 12 měsíců (jeden rok) nebo na 16 měsíců.

Nebankovní půjčka do 100 tisíc korun

Podmínky pro získání tohoto nebankovního úvěru do 100 tisíc korun nejsou nijak složité. Požádat si zde o peníze může i důchodce (a je jedno jestli máte starobní nebo invalidní důchod). Mezi hlavní podmínky patří především to, že je vám alespoň 18 roků a jste občanem ČR.

Dále jsou potřeba dva doklady totožnosti (občanský průkaz a druhý doklad totožnosti). A pak už potřebujete jenom mít vlastní bankovní účet a kontaktní telefon a emailovou adresu.

Jistá půjčka pro důchodce

  • Nebankovní úvěr od 15000 Kč do 99000 Kč
  • Splatnost od 12 měsíců do 16 měsíců
  • Platíte pravidelné měsíční splátky
  • Peníze dostanete na účet ihned při podpisu smlouvy
  • Vyřízení je online, přes internet
  • Peníze jsou na cokoliv – bezúčelová půjčka

Půjčka pro důchodce, zaměstnance nebo ženy na MD

Pro schválení této půjčky je podstatné, abyste byli schopni doložit nějaký pravidelný příjem. Nemusí to ale být jen výplata ze zaměstnání. Stačí, pokud můžete doložit důchodový výměr na invalidní nebo starobní důchod. Nebo pokud můžete doložit, že jako žena na MD dostáváte pravidelně mateřskou.

Jinak je také pochopitelně možné doložit potvrzení o příjmu ze zaměstnání.

Online žádost o peníze:Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Půjčka pro začínající podnikatele bez daňového přiznání. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Půjčka bez registru a poplatku předem. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Mohlo by vás také zajímat...