Půjčka 20000 Kč do hodiny ihned i na ruku

Pokud by se vám hodila půjčka 20 tisíc korun, která nemá žádné složité podmínky, pak dávejte pozor.

Pokud by se vám hodila půjčka 20 tisíc korun, která nemá žádné složité podmínky, pak dávejte pozor.

Nikde vám nechtějí půjčit peníze? Pak zkuste naši nabídku. Pokud neprojdete schvalovacím procesem u nás, tak už asi nikde. U nás schvalujeme až 97% všech žádostí. Těch, které s jejich žádostí o peníze odmítneme, je tedy naprosté minimum. Stačí jen vyplnit žádost a do 10 minut víte, kolik peněz si od nás můžete půjčit. Navíc je pak dostanete opravdu velmi rychle. Můžete je mít ihned v hotovosti na ruku, nebo už do hodiny na účtu v bance.

Půjčka 20000 Kč do hodiny

Pokud by se vám hodila půjčka 20 tisíc korun, která nemá žádné složité podmínky, pak dávejte pozor. Tato půjčka je právě nyní nabízena naší společností. Stačí jen vyplnit jednouchý dotazník na internetu, nebo nám zavolat či se osobně zastavit u nás na pobočce. Uděláme maximum pro to, abychom vám vyšli vstříc.

Peníze od nás můžete mít i jen na několik dní – třeba když vám chybí finanční prostředky před výplatou. Nebo i na několik týdnů či měsíců. Maximální doba splatnosti je až 12 měsíců. Je tedy na vás, jak se vám to bude hodit splatit.

Půjčka ihned na ruku

K získání této půjčky také nepotřebujete ni speciálního. Budeme od vás potřebovat jen dva doklady totožnosti. Tedy především platný občanský průkaz a ještě jeden doklad na stejné jméno (cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list, kartičku pojištěnce, zbrojní průkaz nebo nějaký jiný oficiální doklad). A k tomu vás ještě požádáme o výpis z vašeho bankovního účtu, ten by neměl být starší než 30 dní a měl by být na vaše jméno. Pokud nemáte výpis z účtu tak budeme případně potřebovat nějaký jiný doklad typu zaplacená složenka za plyn, elektřinu nebo podobná.

Peníze o nás máte k dispozici už do hodiny na svém účtu. Do hodiny posíláme peníze do všech velkých českých bank – tedy Česká spořitelna, Komerční banky, Moneta money bank, Raiffeisen bank, UniCredit, mBanka, FIO banka, ZUNO banka, Air Banka, EQUA banka. Do ostatních bank by vám peníze měli přijít do druhého dne.

Peníze ale můžete dostat i v hotovosti na ruku. Stačí si jen domluvit schůzku na některé naší pobočce a peníze vám dáme ihned po podpisu smlouvy v hotovosti.

Půjčka 20000 Kč v hotovosti

  • Nebankovní úvěr od 1000 Kč do 20000 Kč
  • Splatnost od 2 týdnů do 12 měsíců
  • Bez potvrzení o příjmu
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Minimální věk 18 roků a 2 doklady totožnosti + výpis z bankovního účtu
  • Bez insolvence a bez exekuce
  • Peníze v hotovosti ihned nebo do hodiny na účet
  • Žádné poplatky předem
  • Předčasné splacení kdykoliv zdarma

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Půjčka před výplatou každému 5000 Kč. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Půjčka bez registru a poplatku předem. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...