Půjčka bez ověřování registrů – peníze na ruku

Můžete si půjčit 4 000 Kč až 80 000 Kč

Můžete si půjčit 6 000 Kč až 90 000 Kč (nebo až 170 000 Kč)

Půjčka Provident je jednou z takzvaných rychlých půjček, díky nimž můžete rychle a snadno získat peníze, pokud jste nevyšli s výplatou nebo vás překvapily nečekané výdaje. Půjčka od Providentu je produkt, který se na českém trhu vyskytuje již delší dobu a má za sebou řadu spokojených zákazníků. Je ovšem třeba si uvědomit, že pokud si chcete půjčit, musíte být schopní včas platit, jinak se z kolotoče splátek nikdy nedostanete.

Aby se předešlo takovým situacím, najdete na internetových stránkách půjčky Provident tabulku, kde si můžete dopředu zjistit, kolik budete splácet, jak dlouho, kolik přeplatíte a hlavně si v klidu rozmyslet, jestli to zvládnete.

Jak bude probíhat splácení

Půjčku začnete splácet až po uplynutí prvního týden ode dne platnosti smlouvy. Výši splátek si sjednáte individuálně a dostanete kartičku, s podrobným přehledem vašich splátek. Nejjednodušší je zadat si na vašem účtu trvalý příkaz, takto předejdete tomu, že na poslání splátky zapomenete a budou vám napočítány sankce za pozdní úhradu.

Jako většina rychlých půjček i půjčku od Providentu lze sjednat rychle přes internetový formulář. Zde si můžete zvolit, jestli budete chtít peníze převést na váš účet, nebo jestli je chcete doručit přímo domů. Řada z nás preferuje jednání s lidmi, právě takový kontakt vám půjčka Provident umožňuje

Půjčka od Providentu je bezúčelová, což pro vás znamená, že nemusíte nikomu vysvětlovat, na co peníze potřebujete. Dále také není nutné shánět ručitele nebo ručit nemovitostí.

Pokud přijdete k penězům a již nebudete chtít myslet, na to, abyste nezapomněli poslat splátku, můžete půjčku předčasně splatit a to bez sankcí.

Podmínky schválení půjčky:

  • Osoba, která o půjčku žádá, musí mít české občanství
  • Žadatel musí být plnoletý
  • Potřebujete doklad totožnosti
  • Dále je třeba doložit trvalý příjem

Klíčové výhody

Půjčka od Providentu má na českém trhu silné postavení. Tato půjčka se vyznačuje především tím, že poskytovatelé vám mohou v případě zájmu peníze doručit až do domu, a to do 48 hodin od schválení žádosti.

Proč oceníte půjčku Provident

  • Peníze dostanete buď na ruku, nebo na bankovní účet
  • Nemusíte mít ručitele, ani ručit nemovitostí
  • Pokud nebudete stíhat splácet, můžete si splátkové období prodloužit
  • Nemusíte mít obavu ze skrytých poplatků, veškeré informace ohledně plateb najdete na stránkách
  • Osoba, která zažádá o půjčku, není prověřovaná prostřednictvím registru dlužníků
  • Můžete si půjčit 4 000 Kč až 90 000 Kč (bezhotovostním převodem na účet až 170 000 Kč)

Online žádost o půjčku

>


Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Krátkodobé půjčky pro nezaměstnané do 5000 Kč. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Krátkodobé online půjčky. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...