Nebankovní půjčka bez potvrzení příjmu

Můžete tedy dostat 8 tisíc korun, a za měsíc (30 dní) budete vracet také jenom 8000 Kč.

Můžete tedy dostat 8 tisíc korun, a za měsíc (30 dní) budete vracet také jenom 8000 Kč.

Hodila by se vám rychlá nebankovní půjčka? Možnost, dostat ihned 8000 Kč, i bez potvrzení o příjmu? Nebo dokonce až 20 tisíc korun? Pokud je vaše odpověď „ano“, pak se podívejte na to, co vám momentálně můžeme nabídnout. Třeba je to právě ta správná finanční nabídka, jakou hledáte. O peníze si navíc můžete požádat ihned na této stránce – ZDE.

Půjčky bez prokazování příjmu a bez poplatků

Tato nebankovní půjčka je poskytována všem, kdo shání peníze. Je bezúčelová – peníze je možné použít za libovolným účelem, utratit je za cokoliv co potřebujete. Je tedy jedno, jestli si vyberete peníze v hotovosti, a použijete je na nějaké nákupy, nebo jestli zaplatíte nějaké účty, složenky či faktury.

První půjčka může být poskytnuta ve výši od 1000 Kč do 8000 Kč na dobu 1 až 30 dní. Má ale současně jednu velkou výhodu. Za první půjčení peněz totiž neplatíte vůbec žádné poplatky. Ano, čtete správně. Tato půjčka (první) je zcela bez poplatků. Můžete tedy dostat 8 tisíc korun, a za měsíc (30 dní) budete vracet také jenom 8000 Kč. Ani 1 Kč navíc. Neplatíte žádné poplatky předem. Ani žádné poplatky při splácení. Nejsou účtovány ani žádné úroky.

Je to prostě půjčka zdarma na zkoušku. Jako nový klient, který si bere první půjčku, si tak můžete vyzkoušet, jak to celé funguje, aniž by vás to něco stálo. Takovou nabídku hned tak někde nenajdete. Aby vám někdo půjčil peníze zadarmo, to se opravdu příliš často nevidí.

Půjčka bez doložení příjmu

Při opakované půjčce si pak můžete vzít úvěr až ve výši 20000 Kč. Pak již ale platíte poplatky za půjčku. Ty se hradí vždy společně se splátkou půjčené sumy peněz. Ale ani tyto poplatky nejsou nijak závratně vysoké.

Mezi velké výhody této nabídky pak patří třeba i to, že půjčka je bez doložení příjmu. Ano správně, k vyřízení nepotřebujete potvrzení příjmu od zaměstnavatele. Postačí vám osobní doklady. Minimální věk alespoň 18 roků, účet v některé české bance a kontaktní emailová adresa či telefon.

Online žádost – půjčka zdarma


SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Půjčky pro ženy na mateřské dovolené. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Rychlá půjčka online do 24 hodin. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...