Nebankovní půjčka do 20 000 Kč i o víkendu

Pro první půjčku, je zde nabídka půjčení peněz – až 8 tisíc korun - bez poplatků a bez úroků.

Pro první půjčku, je zde nabídka půjčení peněz – až 8 tisíc korun – bez poplatků a bez úroků.

Půjčíme vám peníze i o víkendu. Pokud jste náhodou v sobotu, nebo v neděli zjistili, že vám chybí peníze na zaplacení něčeho důležitého, pak neváhejte a využijte naše služby. Naše nebankovní půjčka, je totiž dostupná všem, i o víkendu. Peníze můžete dostat ihned, v hotovosti i v sobotu nebo v neděli. Navíc tady pro vás máme jednu speciální akci, kdy vám při prvním půjčení peněz odpustíme poplatky. Půjčka od nás vás vyjde velmi levně – napoprvé nebudete platit ani poplatky ani úroky.

Půjčujeme peníze všem i o víkendu

Tato nebankovní půjčka, vám umožní dostat finanční prostředky i o víkendu. Jste-li v nějaké finanční nouzi, a hledáte rychlé řešení, tak vám můžeme pomoci. I když jsou banky a jiné finanční ústavy zavřené, my nezahálíme.

O víkendu schvalujeme půjčky v době od devíti hodin ráno do pěti hodin odpoledne. Pokud vyplníte jednoduchou online žádost o peníze přes internet (žádost najdete třeba zde), pak vám i o víkendu odpovíme. Stačí odeslat váš požadavek, a už za chvíli budete vědět, zda splňujete naše podmínky.

Pokud ano, peníze dostanete i o víkendu. Můžete si je od nás nechat vyplatit v hotovosti, na některém z našich partnerských míst.

Podmínky půjčení peněz i o víkendu

Tato nebankovní půjčka je až do 20 tisíc korun. Pro první půjčku, je zde pak nabídka půjčení peněz – až 8 tisíc korun – bez poplatků a bez úroků. Tedy první půjčka může být zcela zadarmo. Neplatíte nic navíc.

Abychom mohli vyhovět vašemu požadavku, musí vám být nejméně 18 roků. Budete také potřebovat osobní údaje a doklady. Naopak se to obejde bez potvrzení o příjmu. To u nás není vyžadováno (ostatně, kde byste ho také o víkendu sháněli). Také byste neměli být v exekuci nebo insolvenci. V takovém případě bychom vám bohužel půjčit nemohli.

Splatnost této půjčky je běžně sjednávána na dobu 30 dní (1 měsíc). U první půjčky pak neplatíte žádné poplatky nebo úroky. Při opakované půjčce, nebo pokud budete chtít prodloužit termín splatnosti, pak již jsou účtovány poplatky dle aktuálně platného ceníku.

Jak sehnat peníze ihned? I o víkendu?


SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Ověřené SMS půjčky bez registru ihned. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Půjčka ihned bez ručitele. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...