Rychlá půjčka v hotovosti ihned Praha

Peníze (úvěr od 5000 Kč do 15000 Kč) pak můžete dostat v hotovosti ihned po podepsání smlouvy na pobočce.

Peníze (úvěr od 5000 Kč do 15000 Kč) pak můžete dostat v hotovosti ihned po podepsání smlouvy na pobočce.

Sháníte snad peníze v hotovosti? Hodila by se vám půjčka ve výši 150 000 Kč, k jejímuž získání vám stačí jen minimální příjem? Bydlíte ve městě Praha nebo v blízkém okolí, a nemáte tak problém dojet si pro peníze v hotovosti, na pobočku firmy? Pak se podívejte, co vám nyní můžeme nabídnout.

Rychlá půjčka až 150 000 Kč v hotovosti

Tato nebankovní úvěrová společnost, která má svou kancelář v Praze na Olšanském náměstí, nabízí půjčky i v hotovosti. Můžete zde získat nebankovní úvěr od 5000 Kč do 15000 Kč se splatností 12 až 42 měsíců. Podobně, jako v bance, i zde hradíte pravidelné měsíční splátky.

Peníze pak můžete dostat v hotovosti ihned po podepsání smlouvy na pobočce. Nebo si o půjčku můžete požádat i online, a vyřídit vše potřebné jen přes internet, bez osobní schůzky. V tom případě jsou vám pak finanční prostředky převedeny bezhotovostně, na váš účet v bance, do 24 hodin.

Půjčka bez ručitele a bez zástavy Praha

U této nabídky finančního úvěru pak nepotřebujete ručitele. A vyřízení je i bez zástavy. Jediné, co je potřeba k tomu, aby vaše žádost o peníze byla schválena, je doložení minimálního příjmu. Respektive u půjčky 5000 Kč je možné získat peníze i bez doložení příjmu. Pro standardní úvěr od 5000 Kč do 150000 Kč je pak požadováno doložení minimálního příjmu ve výši alespoň 10000 Kč měsíčně (tedy být zaměstnanec, podnikatel, živnostník, OSVČ, starobní či invalidní důchodce s pravidelným měsíčním příjmem alespoň v této minimální výši).

Půjčka zdarma bez poplatků a bez úroků

Momentálně také máte možnost využít speciální půjčku v akci. Pokud si nyní požádáte o poskytnutí úvěru, pak jej můžete mít i bez poplatků a bez úroků. Pokud totiž splatíte celou půjčenou částku nejpozději do 3 měsíců (tedy celá suma musí být uhrazena první nebo druhou nebo nejpozději třetí splátkou), pak vám budou vráceny všechny zaplacené úroky a nebude vám účtováno nic navíc. Můžete tak mít vlastně bezúročnou půjčku až na 3 měsíce.

Jaké jsou podmínky půjčky v hotovosti?

  • Úvěr od 5000 Kč do 150000 Kč
  • Splatnost od 12 do 42 měsíců
  • Minimální měsíční příjem 10000 Kč
  • Minimální vek 21 roků, maximální věk 75 roků
  • Nesmíte být v exekuci nebo insolvenci
  • Být občanem ČR, a mít zde trvalý pobyt (ten současně nesmí být na adrese městského úřadu)
  • Doložit osobní doklady a výši příjmu

Jak získat peníze v hotovosti v Praze?

Začít můžete tím, že vyplníte následující nezávaznou žádost. Ta je pak obratem vyhodnocena a vy se dozvíte, zda splňujete podmínky pro schválení, kolik peněz byste mohli dostat, na jak dlouhou dobu a kolik bude vaše pravidelná měsíční splátka. Na základě těchto údajů se pak můžete rozhodnout, zda budete pokračovat ve vyřizování půjčky online, jen přes internet. Nebo si můžete, dohodnout termín návštěvy pobočky a tam si pak po podpisu smlouvy vyzvednout peníze v hotovosti

Online žádost o peníze:SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Půjčka pro lidi v exekuci. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – SMS půjčky. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...