Půjčka pro nezaměstnané i v hotovosti a bez zástavy

U této půjčky máte navíc možnost dostat peníze i v hotovosti. A neplatíte zde ani žádné poplatky předem.

U této půjčky máte navíc možnost dostat peníze i v hotovosti. A neplatíte zde ani žádné poplatky předem.

Stala se vám nemilá věc a přišli jste o zaměstnání? A ještě teď odkázání jen na podporu v nezaměstnanosti, nebo už dokonce nemáte ani tu? Jste na tom po finanční stránce špatně a hledáte nějakou pomoc, nějakou krátkodobou půjčku, která by vám umožnila pokrýt vaše běžné výdaje do doby, než si najdete nové zaměstnání a budete mít zase nějaký příjem?

Půjčka i pro nezaměstnané bez příjmu

Půjčit si peníze když patříte mezi nezaměstnané, nebo obecněji, když jste bez příjmu ze zaměstnání (nebo jiného doložitelného příjmu) není nic jednoduchého. Jak v bance, tak i u většiny nebankovních společností budou požadovat nějaké potvrzení o příjmech, nebo jiné doklady, aby vám byli schopni poskytnout peníze

Jinde zase nabízí půjčky i pro nezaměstnané, ale požadují, abyste měli buď ručitele nebo, abyste dali do zástavy nějaký majetek, nejčastěji nemovitost. Jde to ale i jinak.

Půjčky bez prokazování příjmů

Tato půjčka, která je pro nezaměstnané, nebo i pro všechny, kdo mají obtíže se získáním půjčky v bance (nebo u jiné nebankovní společnosti), vám může být schválena i bez příjmů.

Záleží ale pochopitelně na individuálním posouzení vaší žádosti. Jinak bude posuzován žadatel, který je krátkodobě bez zaměstnání a dá se u něj očekávat, že již v blízké době bude opět pracovat. A jinak někdo, kdo je dlouhodobě nezaměstnaný a žije jen ze sociálních dávek.

Půjčka v hotovosti na ruku – peníze ještě dnes

U této půjčky máte navíc možnost dostat peníze i v hotovosti. Můžete se pochopitelně rozhodnout i pro vyplacení finančnících prostředků převodem na bankovní účet (pak to bývá zpravidla 24 – 48 hodin) nebo poštovní poukázkou (1 – 3 dny). Nebo si pro peníze můžete zajít i přímo na pobočku a dostat je zde v hotovosti na ruku.

K vyřízení je pak potřeba doložit pouze dva osobní doklady a nějaký doklad k ověření vašeho trvalého bydliště.

Co nabízí půjčka bez doložení příjmů?

  • Půjčky od 5000 Kč do 50000 Kč
  • Peníze v hotovosti na ruku nebo na účet
  • Splácíte 1 – 12 měsíců
  • Možnost odložení zahájení splátek až o 3 měsíce
  • Bez ručitele a bez poplatků předem
  • Bez zástavy
  • Minimální věk 21 roků a maximálně 70 roků
  • Být občanem ČR, bez exekucí, insolvence a nemít bydliště na městském úřadu

Půjčka pro nezaměstnané i bez registru a bez poplatků předem

U této půjčky je sice prováděna základní kontrola registrů (což ostatně vyžaduj i příslušné zákony). Pokud ale nemáte záznam o nějaké exekuci nebo insolvenci, nebo pokud vaše dluhy nejsou nepřiměřeně vysoké, pak nevadí ani nějaký negativní záznam v registru. Zvláště pokud se již jedná o něco staršího.

Neplatíte zde ani žádné poplatky předem. Všechny poplatky spojené s půjčkou jsou buď odečteny z částky, která je vám vyplacena (administrativní poplatek 400 Kč), nebo se jedná o úroky účtované dle platného ceníku.

Chci půjčit peníze!

Pokud vás tato nabídka zaujala, pak si můžete o tuto půjčku požádat ještě dnes. Stačí vyplnit následující online žádost. Pokud budete splňovat požadovaná kritéria, mohou být peníze již během krátké doby vaše. Online žádost pak najdete zde.


SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Jak sehnat peníze hned. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Pujcky az do domu. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...