Půjčka před výplatou bez registračního poplatku

Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 10 000 Kč (opakovaně až 50.000 Kč).

Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 10 000 Kč (opakovaně až 50.000 Kč).

Kouzelná půjčka je produkt, díky kterému můžete vyřešit vaše finanční potíže rychle a jednoduše z domova. Celý proces probíhá prostřednictvím internetu a vy tedy nemusíte navštívit pobočku ani jedinkrát. Půjčku můžete splatit již za 2 dny, jde tedy o produkt, který se hodí, pokud dojdou peníze jen pár dní před výplatou. Maximální doba splatnosti půjčky je 30 dní

To nejdůležitější o kouzelné půjčce

Samotný název půjčky napovídá, v čem tkví největší plus, totiž v kouzelně nízkých úrocích. Jde o bezúčelovou půjčku, nemusíte tedy nikomu vysvětlovat či dokládat proč a na co peníze potřebujete.

Velkým plusem půjčky je i rychlost vyřízení. Pokud bude vše v pořádku a vy doložíte a vyplníte vše, co bude požadováno, půjčka bude vyřízena již za šedesát minut.

Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 10 000. Pokud si budete půjčovat opětovně a při předešlém s placení budete dodržovat termíny, můžete si půjčit dokonce 50 000 Kč. Pro tento typ půjčky je dále typické, že sice musíte doložit stálý příjem, ale není důležité, jak vysoký váš příjem je.

Před schválením kouzelné půjčky bude ověřeno:

  • Jestli vámi uvedené telefonní číslo skutečně existuje a jestli vám patří
  • Jestli máte pracovní poměr (je ověřeno například prostřednictvím telefonátu do vaší firmy)
  • Jestli osoba žádající o půjčku není v exekuci, insolvenci a podobně

Rychlá půjčka v sobě skrývá i službu, zaplatíme za vás složenku. Tuto možnost lze využít v případě, že vám nezbyly peníze na elektřinu, plyn či podobně. Stačí složenku přeposlat a Kouzelná půjčka to zařídí za vás. Výše poplatku, přeplatku a splátek najdete na stránkách. Nemusíte se bát skrytých poplatků, protože na stránkách najdete skutečně vše, co budete platit a nic víc po vás vyžadováno nebude. Navíc neplatíte ani žádné registrační poplatky. Následující odkaz můžete využít v případě, že o půjčce uvažujete, nejde o nic závazného.

Klíčové výhody

S kouzelnou půjčkou si můžete půjčit až 10 000. Pokud vše včas splatíte, příště si můžete půjčit až 50 000 Kč. Kouzelná půjčka je způsob, jak získat peníze rychle, bez udání důvodů, bez směnky a podobně. Pokud zažádáte o kouzelnou půjčku, musíte být zaměstnaní a mít bankovní účet

Výhody kouzelné půjčky

  • Kouzelná půjčka má velice nízký úrok
  • Peníze si lze půjčit i na tak krátkou dobu, jakou jsou dva dny
  • Pokud budete včasně splácet, můžete si v budoucnu půjčit více peněz
  • Žádost je vyřízena do 60 minut
  • Kouzelná půjčka za vás zaplatí i složenky
  • Nemusíte platit registrační poplatky
  • Veškeré povinnosti, splatnost a podobně najdete na stránkách společnosti

Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Půjčka na družstevní byt. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Půjčky bez registru a bez poplatku předem. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...