Nebankovní půjčka 100 000 Kč od Home Credit

Půjčit si můžete 10 000 – 150 000 korun.

Půjčit si můžete 10 000 – 150 000 korun.

Půjčka Home Credit je jedna z nejvyhledávanějších půjček u nás. Její nesporná výhoda je v tom, že jde o uznávanou společnost, která na českém trhu působí již dlouho a má za sebou celou řadu spokojených zákazníků. Produkty společnosti jsou lety ověřené a garantované řadu spokojenými klienty. Roční úroková sazba se pohybuje již od 13,49%.

Tato půjčka vás může vyvést z finančních problémů bez rizika a skrytých poplatků. S veškerými poplatky, které zaplatíte, budete informování dopředu.

V čem je půjčka Home Credit výjimečná?

Kromě toho, že má společnost na trhu dobré jméno, takže se nemusíte bát podfuku, představuje půjčka Home Credit ještě spoustu plusů. Jednou z výhod je fakt, že jde o bezůčelovou půjčku, nemusíte tedy nikomu vysvětlovat ani dokládat na co peníze potřebujete. Půjčit si můžete až 150 000 a ani u této částky nepotřebujete ručitele.

Obrovským plusem tohoto typu půjčky je možnost předčasného splacení. Pokud jste se teď dostali do finančních potíží a zadlužili jste se, ale peníze již máte a na splácení nechcete myslet, můžete celou částku složit ihned a bez poplatků.

Půjčka Home Credit je navíc natolik loajální, že pokud zjistíte, že vám splátky nevyhovují, můžete celou smlouvu do jednoho měsíce zrušit.

Podmínky poskytnutí půjčky:

  • O půjčku může zažádat každý plnoletý občan
  • Před schválením půjčky musí žadatel předložit alespoň dva doklady totožnosti (občanský průkaz + například řidičský průkaz, pas a podobně)
  • Půjčka je určena lidem, kteří mají stálý finanční příjem, musíte proto doložit i telefonní číslo zaměstnavatele, kde bude ověřeno, že jste zaměstnaný
  • Půjčit si můžete 10 000 – 150 000

Pokud se rozhodnete pro půjčku Home Credit, můžete využít následující odkaz, tato žádost je nezávazná. Veškeré úkony ohledně půjčky se po té provádějí pouze přes internet, a vy nemusíte ani jedinkrát navštívit kamennou pobočku. Co se týče výše splátek a přeplatků, které firmě odvedete, vše si můžete prostudovat na stránkách půjčky. Žádné jiné peníze, než jsou zde uvedeny, po vás nebudou vyžadovány

Klíčové výhody

Home Credit je produktem společností, která se na českém trhu vyskytuje již řadu let, a důkazem jejich kvalit jsou spousty spokojených zákazníků. O tuto půjčku může zažádat každý, bez udání důvodu nebo uvedením ručitele. Půjčit si můžete částku do 10 000 po 150 000.

V čem jsou výhod půjčky Home Credit:

  • Jde o bezúčelnou půjčku a není třeba ručit
  • V případě, že s půjčkou nebudete spokojení, nebo ji přestanete používat, můžete ji do jednoho dne bez poplatku zrušit
  • Veškeré finanční poplatky budete znát dopředu
  • Půjčku lze vyřídit bez jediné návštěvy na pobočce
  • Půjčku můžete předčasně splatit a to bez úroků

Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – SMS půjčka ihned na bankovním účtě. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Půjčka ihned do 5000 Kč. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...