Bezúčelová půjčka na cokoliv bez registru

Půjčit si můžete od 50 000 Kč až po 1,88 Milionů Kč.

Půjčit si můžete od 50 000 Kč až po 1,88 Milionů Kč.

Nezáleží na tom, na co zrovna potřebujete peníze, ať již chcete koupit dům, opravit auto, zajet si na pěknou dovolenou, či zařídit novou kuchyň, můžete využít půjčku Vitacredit.

Hlavní znaky této půjčky

Předním znakem, kterým se tato půjčka odlišuje od ostatních bezúčelových půjček je to, že musíte ručit nemovitostí. Za nemovitost se považuje dům, byt nebo například zahrada, pokud nemovitost ve vlastnictví nemáte, může za vás ručení převzít někdo jiný, manžel, rodinný příslušník a podobně. Půjčit si můžete od 50 000 Kč až po 1,88 Milionů Kč.

Velkou výhodou této půjčky je to, že ji můžete splatit v poměrně širokém časovém intervalu, může jít o dobu až patnácti let. Platí zde ovšem jedno pravidlo, ve splátkovém období nesmíte překonat věkovou hranici 75 let.

Na internetových stránkách služby Vitacredit najdete veškeré potřebné informace, včetně inflací ohledně splátek a přeplatků. Na této stránce si můžete propočítat, na kolik vás půjčka vyjde a jestli se vám vyplatí či ne. Veškeré informace spojené s poplatky jsou na stránkách zveřejněny a nemusíte se tedy bát skrytých poplatků a podobných nešvarů.

Tuto službu nemusejí využívat pouze občané české republiky, stačí totiž doložit, že máte v ČR alespoň přechodné bydliště.

Pokud se stane, že nebudete moci splácet, můžete využít bezplatnou infolinku, kde vám operátorka poradí co dál, případně posune termín splacení. V případě, že zjistíte, že vám služba nevyhovuje, máte 14 dní na to, abyste smlouvu bez sankcí zrušili.

Kdo může o půjčku zažádat:

  • Půjčku můžete získat jen v případě, ž máte čím ručit nebo ručitele, který přebírá odpovědnost
  • Žadatel musí být starší osmnácti let
  • Ve splátkovém období nesmíte překročit věk 75 let
  • Žadatel musí mít v ČR alespoň přechodný pobyt

Po klinutí na následující odkaz si můžete prohlédnout nezávazný formulář žádosti o půjčku, před vyplněním si ještě jednou rozmyslete, jestli vám půjčka skutečně vyhovuje

Klíčové výhody

Půjčka Vitacredit vám může přinést částku od 50 000 Kč až po 1,88 Milionů Kč. Půjčka se vyznačuje tím, že potřebujete ručit nemovitostí. Pokud vy sami nemovitost nevlastníte, můžete využít třetí osobu, která vám tak může ručit.

Výhody půjčky Vitacredit:

  • Jde o bezúčelnou půjčku, nemusíte uvádět, na co peníze potřebujete
  • Můžete splácet až 15 let
  • Můžete si nastavit individuální splátkový kalendář
  • Pokud nebudete splátky zvládat lze je snížit
  • Bez poplatků můžete půjčku předčasně splatit

O půjčku můžete žádat ZDE.


Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Kreditní karta ihned bez doložení příjmu. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Finská půjčka se splatností až 45 dní. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...